piątek, 2 sierpnia 2013

Najpiękniejsze plaże na świecie 2013

Złoty piasek, turkusowa woda, palmy. Użytkownicy największego portalu podróżniczego na świecie Tripadvisor.com wybrali 25 najpiękniejszych plaż świata 2013 roku. Zobacz ranking!

Rhossili Bay - Swansea
Oto najpiękniejsze plaże świata. Zobacz wakacyjny raj
Jedyna plaża w najnowszym rankingu portalu TripAdvisor, która znajduje się w Wielkiej Brytanii. Internauci uważają jednak, że warto się tam wybrać. najlepszymi miesiącami na zwiedzanie są lipiec, sierpień i wrzesień. 

Eagle Beach - Aruba
Oto najpiękniejsze plaże świata. Zobacz wakacyjny rajJest jedną z plaż w Arubie, gdzie wpuszcza się nudystów. Miękki, biały piasek ciągnie się w nieskończoność. Idealna na romantyczne spacery.

Horseshoe Bay Beach - Southampton Parish

Położona na Bermudach, zachwyca florą i fauną oraz przejrzystością wody. 

Lopes Mendes Beach - Ilha Grande

Jestem pod wrażeniem, to najlepsza plaża na świecie - oceniają internauci. Warto wybrać się w okresie zimowym, od grudnia do marca.

Playa de Las Catedrales - Robadeo
Oto najpiękniejsze plaże świata. Zobacz wakacyjny raj
W wolnym tłumaczeniu oznacza "plażę katedr". Nazwa tego niezwykłego miejsca pochodzi od formacji skalnych, które są ozdobą tego hiszpańskiego zakątka. Najlepiej zawędrować w lipcu lub w sierpniu.

Playa Flamenco - Culebra

Flamenco to perła wśród plaż Puerto Rico, a nawet całego świata - zachwycają się ankietowani. Polecają plażowanie przez cały rok.

Baia do Sancho - Fernando de Noronha
Oto najpiękniejsze plaże świata. Zobacz wakacyjny raj
Najpiękniejszy brazylijski zakątek. Zielona woda robi niesamowite wrażenie. Najlepsza na zwiedzanie łodzią. Można odwiedzać przez cały rok.

Whitehaven Beach i Airlie Beach - Australia

Jedna z najlepszych plaż w Australii. Cechuje ją nieskazitelnie czysta, błękitna woda. Kawałek nieba - mówią o niej turyści.

Grace Bay - Providenciales

Na drugie miejsce zasłużyła plaża na wyspie należącej do archipelagu Bahamów. Wyróżnia ją "błyszczący i czysty" piasek. Portal zaleca plażowanie przez cały rok.

Rabbit Beach - Lampedusa, Włochy

Karaibskie pejzaże i kryształowa woda sprawiają, że trudno opuścić to miejsce - chwalą sobie plażowicze. Najlepiej wybrać się w okresie wakacyjnym.

źródło : http://www.sfora.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz